Mandrill (7.x-2.1) - en to sq translation catalogue (13 entries)

en: Value
sq: Vlera

en: Username
sq: Emri i përdoruesit

en: Subject
sq: Subjekti

en: Cancel
sq: Anulo

en: Enabled
sq: Aktivizuar

en: Tags
sq: Etiketat

en: Date
sq: Data

en: Settings
sq: Rregullimet

en: Name
sq: Emri

en: Save
sq: Ruaj

en: URL
sq: Adresa URL

en: Timestamp
sq: Data dhe ora

en: Input format
sq: Formati i input
