Mandrill (7.x-2.2) - en to pl translation catalogue (33 entries)

en: Attribute
pl: Atrybut

en: Value
pl: Wartość

en: Username
pl: Nazwa użytkownika

en: Subject
pl: Tytuł

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Enabled
pl: Włączone

en: Tags
pl: Tagi

en: Date
pl: Data

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Name
pl: Nazwa

en: Label
pl: Etykieta

en: Save
pl: Zapisz

en: link
pl: odnośnik

en: Input format
pl: Format wprowadzania

en: Range
pl: Zasięg

en: State
pl: Stan

en: Sent
pl: Wysłano

en: Clicks
pl: Kliknięcia

en: From name
pl: Nazwa nadawcy

en: From address
pl: Adres nadawcy

en: Rejected
pl: Odrzucone

en: Email options
pl: Opcje e-mail

en: Entity type
pl: Typ encji

en: Dashboard
pl: Kokpit

en: Email Template
pl: Szablon e-maila

en: Send test email
pl: Wyślij testowy e-mail

en: Opens
pl: Rozpoczęte

en: -- Select --
pl: -- Wybierz --

en: Rejects
pl: Odrzucenia

en: Complaints
pl: Skargi

en: Google analytics domains
pl: Domeny Google analytics

en: Google analytics campaign
pl: Kampanie Google analytics

en: Unique clicks
pl: Kliknięcia unikalne
