Mandrill (7.x-2.2) - en to sk translation catalogue (23 entries)

en: Attribute
sk: Atribút

en: Value
sk: Hodnota

en: Username
sk: Používateľské meno

en: Subject
sk: Predmet

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Enabled
sk: Povolené

en: Tags
sk: Značky

en: Date
sk: Dátum

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Name
sk: Názov

en: Label
sk: Označenie

en: Save
sk: Uložiť

en: link
sk: odkaz

en: Timestamp
sk: Časová známka

en: Input format
sk: Vstupný formát

en: State
sk: Stav

en: Sent
sk: Poslať

en: Clicks
sk: Kliknutia

en: From name
sk: Meno odosielateľa

en: From address
sk: Adresa odosielateľa

en: Email options
sk: Nastavenia e-mailu

en: Entity type
sk: Typ entity

en: Dashboard
sk: Nástenka
