Mandrill (7.x-2.3) - en to kk translation catalogue (14 entries)

en: Attribute
kk: Атрибут

en: Value
kk: Мән

en: Username
kk: Қолданушының аты

en: Subject
kk: Тақырыбы

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: Enabled
kk: Қосылған

en: Tags
kk: Тэгтар

en: Date
kk: Датасы

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Name
kk: Аты

en: Label
kk: Атауы

en: Save
kk: Сақтау

en: Timestamp
kk: Уақыт белгісі

en: Input format
kk: Еңгізу пішімі
