Mandrill (7.x-2.4) - en to bn translation catalogue (10 entries)

en: Username
bn: ব্যবহারকারীর নাম

en: Subject
bn: বিষয়

en: Cancel
bn: বাতিল

en: Enabled
bn: কার্যকর

en: Tags
bn: ট্যাগ

en: Date
bn: তারিখ

en: Settings
bn: সেটিংস

en: Name
bn: নাম

en: Save
bn: সংরক্ষণ

en: Dashboard
bn: ড্যাশবোর্ড
