Mandrill (7.x-2.4) - en to da translation catalogue (24 entries)

en: Attribute
da: Attribut

en: Value
da: Værdi

en: Username
da: Brugernavn

en: Subject
da: Emne

en: Cancel
da: Annullér

en: Enabled
da: Aktiveret

en: Date
da: Dato

en: Settings
da: Indstillinger

en: Name
da: Navn

en: Label
da: Etiket

en: Save
da: Gem

en: Timestamp
da: Tidsstempel

en: Input format
da: Inputformat

en: Range
da: Spænd

en: State
da: Status

en: Sent
da: Sendt

en: Clicks
da: Klik

en: From name
da: Afsendernavn

en: From address
da: Afsenderadresse

en: Type in an address to have a test email sent there.
da: Indtast en e-mail-adresse for at sende en test-mail.

en: Email options
da: E-mail-indstillinger

en: Entity type
da: Entity-type

en: Open rate
da: Åbningsrate

en: -- Select --
da: --Vælg--
