Mandrill (7.x-2.4) - en to eo translation catalogue (16 entries)

en: Value
eo: Valoro

en: Username
eo: Uzantnomo

en: Subject
eo: Temo

en: Cancel
eo: Nuligu

en: Enabled
eo: Ŝaltita

en: Tags
eo: Etikedoj

en: Date
eo: Dato

en: Settings
eo: Agordoj

en: Name
eo: Nomo

en: Label
eo: Etikedo.

en: Save
eo: Konservu

en: Timestamp
eo: Tempindiko

en: php
eo: pha

en: Input format
eo: Eniga datumformo

en: Entity type
eo: Speco de ento

en: Dashboard
eo: Instrumentejo
