Mandrill (7.x-2.4) - en to tr translation catalogue (23 entries)

en: Attribute
tr: Nitelik

en: Value
tr: Değer

en: Username
tr: Kullanıcı adı

en: Subject
tr: Konu

en: Cancel
tr: İptal

en: Enabled
tr: Etkin

en: Tags
tr: Etiketler

en: Date
tr: Tarih

en: Settings
tr: Ayarlar

en: Name
tr: İsim

en: Label
tr: Etiket

en: Save
tr: Kaydet

en: link
tr: bağlantı

en: Timestamp
tr: Zaman damgası

en: Input format
tr: Girdi biçimi

en: State
tr: Durum

en: Clicks
tr: Tıklamalar

en: From address
tr: Gönderenin adresi

en: Rejected
tr: Reddedildi

en: Entity type
tr: Varlık tipi

en: Dashboard
tr: Pano

en: -- Select --
tr: -- Seçiniz --

en: Entity bundle
tr: Nesne kümesi (bundle)
