Mandrill (7.x-2.5) - en to af translation catalogue (13 entries)

en: Attribute
af: Attribuut

en: Value
af: Waarde

en: Username
af: Gebruiksersnaam

en: Subject
af: Onderwerp

en: Cancel
af: Kanseleer

en: Enabled
af: Geaktiveer

en: Tags
af: Etikette

en: Date
af: Datum

en: Settings
af: Verstellings

en: Name
af: Naam

en: Save
af: Stoor

en: Timestamp
af: Tydmerk

en: Input format
af: Inleesformaat
