Mandrill (7.x-2.5) - en to ca translation catalogue (24 entries)

en: Attribute
ca: Atribut

en: Value
ca: Valor

en: Username
ca: Nom d'usuari

en: Subject
ca: Assumpte

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Enabled
ca: Habilitat

en: Tags
ca: Etiquetes

en: Date
ca: Data

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Name
ca: Nom

en: Label
ca: Etiqueta

en: Save
ca: Desa

en: link
ca: enllaç

en: Timestamp
ca: Marca horària

en: Input format
ca: Format d'entrada

en: Range
ca: Abast

en: State
ca: Estat

en: Sent
ca: Enviat

en: Clicks
ca: Clics

en: From name
ca: Nom del remitent

en: From address
ca: Adreça del remitent

en: Entity type
ca: Tipus d'entitat

en: Dashboard
ca: Tauler

en: !module module
ca: !module mòdul
