Mandrill (7.x-2.3) - en to ur translation catalogue (15 entries)

en: Attribute
ur: خصوصیت

en: Value
ur: قیمت

en: Username
ur: اسم صارف

en: Subject
ur: موضوع

en: Cancel
ur: منسوخ کریں

en: Enabled
ur: فعال

en: Tags
ur: ٹیگز

en: Date
ur: تاریخ

en: Settings
ur: ترتیبات

en: Name
ur: نام

en: Label
ur: عنوان

en: Save
ur: محفوظ کریں

en: URL
ur: یو آر ایل

en: Timestamp
ur: ٹائمسٹیمپ

en: Entity type
ur: Entity کی قسم
