Mandrill Inbound (7.x-1.0) - en to ar translation catalogue (6 entries)

en: Description
ar: الوصف

en: URL
ar: العنوان URL

en: ID
ar: المعرف ID

en: Node
ar: العقدة

en: Never
ar: أبدا

en: Other
ar: آخر
