Mandrill Inbound (7.x-1.0) - en to be translation catalogue (6 entries)

en: Description
be: Апісанне

en: URL
be: Спасылка

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: Node
be: Вузел

en: Never
be: Ніколі

en: Other
be: Іншыя
