Mandrill Inbound (7.x-1.0) - en to cs translation catalogue (5 entries)

en: Description
cs: Popis

en: Node
cs: Uzly

en: Never
cs: Nikdy

en: Private messages
cs: Soukromé zprávy

en: Other
cs: Jiné
