Mandrill Inbound (7.x-1.0) - en to el translation catalogue (5 entries)

en: Description
el: Περιγραφή

en: Node
el: Κόμβος

en: Never
el: Ποτέ

en: Private messages
el: Προσωπικά μηνύματα

en: Other
el: Άλλο
