Mandrill Inbound (7.x-1.0) - en to eo translation catalogue (5 entries)

en: Description
eo: Priskribo

en: ID
eo: Identigilo

en: Node
eo: Nodo

en: Never
eo: Neniam

en: Other
eo: Alia
