Mandrill Inbound (7.x-1.0) - en to es translation catalogue (5 entries)

en: Description
es: Descripción

en: Node
es: Nodo

en: Never
es: Nunca

en: Private messages
es: Mensajes privados

en: Other
es: Otro(s)
