Mandrill Inbound (7.x-1.0) - en to eu translation catalogue (6 entries)

en: Description
eu: Azalpena

en: ID
eu: IDa

en: Node
eu: Nodoa

en: Never
eu: Inoiz ez

en: Private messages
eu: Mezu pribatuak

en: Other
eu: Bestea
