Mandrill Inbound (7.x-1.0) - en to fr translation catalogue (5 entries)

en: ID
fr: Identifiant (ID)

en: Node
fr: Nœud

en: Never
fr: Jamais

en: Private messages
fr: Messages privés

en: Other
fr: Autre
