Mandrill Inbound (7.x-1.0) - en to hu translation catalogue (7 entries)

en: Description
hu: Leírás

en: URL
hu: Webcím

en: ID
hu: Azonosító

en: Node
hu: Tartalom

en: Never
hu: Soha

en: Private messages
hu: Személyes üzenetek

en: Other
hu: Egyéb
