Mandrill Inbound (7.x-1.0) - en to ja translation catalogue (5 entries)

en: Description
ja: 説明

en: Node
ja: ノード

en: Never
ja: なし

en: Private messages
ja: プライベートメッセージ

en: Other
ja: その他
