Mandrill Inbound (7.x-1.0) - en to lt translation catalogue (5 entries)

en: Description
lt: Aprašymas

en: Node
lt: Mazgas

en: Never
lt: Niekada

en: Private messages
lt: Privačios žinutės

en: Other
lt: Kiti
