Mandrill Inbound (7.x-1.0) - en to ps translation catalogue (5 entries)

en: Description
ps: سپړنه

en: URL
ps: پته (URL)

en: ID
ps: پېژند

en: Never
ps: هيڅکله

en: Other
ps: نور
