Mandrill Inbound (7.x-1.0) - en to ro translation catalogue (5 entries)

en: Description
ro: Descriere

en: Node
ro: Nod

en: Never
ro: Niciodată

en: Private messages
ro: Mesaje private

en: Other
ro: Altele
