Mandrill Inbound (7.x-1.0) - en to tr translation catalogue (5 entries)

en: Description
tr: Açıklama

en: Node
tr: Düğüm

en: Never
tr: Asla

en: Private messages
tr: Özel iletiler

en: Other
tr: Diğer
