Mandrill Inbound (7.x-1.0) - en to he translation catalogue (6 entries)

en: Description
he: תיאור

en: URL
he: כתובת URL

en: Node
he: פריט תוכן

en: Never
he: אף פעם

en: Private messages
he: הודעות פרטיות

en: Other
he: אחר
