Mandrill Inbound (7.x-1.0) - en to hi translation catalogue (6 entries)

en: Description
hi: उल्लेख

en: URL
hi: यूआरएल

en: ID
hi: आईडी

en: Node
hi: नोड

en: Never
hi: कभी नहीं,कदापि नहीं

en: Other
hi: अन्य
