Mandrill Inbound (7.x-1.0) - en to mr translation catalogue (5 entries)

en: Description
mr: अधिक माहिती

en: ID
mr: आय डी

en: Node
mr: शाखा

en: Never
mr: कधीही नाही

en: Private messages
mr: खाजगी संदेश
