Mandrill Inbound API (7.x-2.0-alpha1) - en to af translation catalogue (7 entries)

en: Delete
af: Vee uit

en: Cancel
af: Kanseleer

en: Disabled
af: Gedeaktiveer

en: Enabled
af: Geaktiveer

en: This action cannot be undone.
af: Hierdie aksie kan nie ongedaan gemaak word nie.

en: Update
af: Dateer op

en: Created
af: Geskep
