Mandrill Inbound API (7.x-2.0-alpha1) - en to bg translation catalogue (8 entries)

en: Delete
bg: Изтриване

en: Cancel
bg: Отмени

en: Disabled
bg: Деактивиран

en: Enabled
bg: Активиран

en: This action cannot be undone.
bg: Тази операция не може да бъде отменена.

en: Update
bg: Промени

en: Email
bg: Е-поща

en: Created
bg: Създадено
