Mandrill Inbound API (7.x-2.0-alpha1) - en to da translation catalogue (10 entries)

en: Delete
da: Slet

en: Cancel
da: Annullér

en: Disabled
da: Deaktiveret

en: Enabled
da: Aktiveret

en: This action cannot be undone.
da: Denne handling kan ikke fortrydes.

en: Update
da: Opdatér

en: Email
da: E-mail

en: Created
da: Oprettet

en: Domain
da: Domæne

en: Route
da: Rute
