Mandrill Inbound API (7.x-2.0-alpha1) - en to fa translation catalogue (11 entries)

en: Delete
fa: حذف

en: Cancel
fa: لغو

en: Disabled
fa: غیرفعال

en: Enabled
fa: فعال

en: This action cannot be undone.
fa: این عمل برگشت‌پذیر نیست.

en: Update
fa: به‌روزرسانی

en: ID
fa: شناسه

en: Email
fa: پست الکترونیکی

en: Created
fa: ایجاد گردید

en: Domain
fa: دامنه

en: Route
fa: مسیر
