Mandrill Inbound API (7.x-2.0-alpha1) - en to hr translation catalogue (9 entries)

en: Delete
hr: Ukloni

en: Cancel
hr: Otkaži

en: Disabled
hr: Onemogućeno

en: Enabled
hr: Omogućeno

en: This action cannot be undone.
hr: Neopoziva radnja.

en: Update
hr: Osvježi

en: Email
hr: E-pošta

en: Created
hr: Stvoreno

en: Domain
hr: Domena
