Mandrill Inbound API (7.x-2.0-alpha1) - en to is translation catalogue (9 entries)

en: Delete
is: Eyða

en: Cancel
is: Hætta við

en: Disabled
is: Óvirkt

en: Enabled
is: Virkt

en: This action cannot be undone.
is: Ekki er hægt að afturkalla þessa aðgerð.

en: Update
is: Uppfæra

en: ID
is: Kenni

en: Email
is: Netfang

en: Created
is: Stofnað
