Mandrill Inbound API (7.x-2.0-alpha1) - en to ja translation catalogue (10 entries)

en: Delete
ja: 削除

en: Cancel
ja: キャンセル

en: Disabled
ja: 無効

en: Enabled
ja: 有効

en: This action cannot be undone.
ja: この処理は取り消しできません。

en: Update
ja: 更新

en: Email
ja: メール

en: Created
ja: 作成

en: Domain
ja: ドメイン

en: Route
ja: ルート
