Mandrill Inbound API (7.x-2.0-alpha1) - en to lv translation catalogue (10 entries)

en: Delete
lv: Dzēst

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Disabled
lv: Atspējots

en: Enabled
lv: Iespējots

en: This action cannot be undone.
lv: Šo darbību nevarēs atcelt.

en: Update
lv: Atjaunināt

en: Email
lv: E-pasts

en: Created
lv: Izveidots

en: Domain
lv: Domēns

en: Route
lv: Maršruts
