Mandrill Inbound API (7.x-2.0-alpha1) - en to mr translation catalogue (10 entries)

en: Delete
mr: मिटवा

en: Cancel
mr: रद्द

en: Disabled
mr: असमर्थ

en: Enabled
mr: समर्थ

en: This action cannot be undone.
mr: ही कृती परत घेता येणार नाही.

en: Update
mr: अपडेट

en: ID
mr: आय डी

en: Email
mr: ईमेल

en: Created
mr: प्रकाशन

en: Route
mr: मार्ग
