Mandrill Inbound API (7.x-2.0-alpha1) - en to nl translation catalogue (9 entries)

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Disabled
nl: Uitgeschakeld

en: Enabled
nl: Ingeschakeld

en: This action cannot be undone.
nl: Deze actie kan niet ongedaan worden gemaakt.

en: Update
nl: Bijwerken

en: Email
nl: E-mail

en: Created
nl: Aangemaakt

en: Domain
nl: Domein
