Mandrill Inbound API (7.x-2.0-alpha1) - en to pl translation catalogue (10 entries)

en: Delete
pl: Usuń

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Disabled
pl: Wyłączone

en: Enabled
pl: Włączone

en: This action cannot be undone.
pl: Operacja jest nieodwracalna.

en: Update
pl: Aktualizuj

en: Created
pl: Utworzono

en: Domain
pl: Domena

en: Domain Configuration
pl: Konfiguracja domeny

en: Route
pl: Trasa
