Mandrill Inbound API (7.x-2.0-alpha1) - en to pt translation catalogue (10 entries)

en: Delete
pt: Eliminar

en: Cancel
pt: Cancelar

en: Disabled
pt: Desativado

en: Enabled
pt: Ativado

en: This action cannot be undone.
pt: Esta ação não pode ser desfeita.

en: Update
pt: Atualizar

en: Created
pt: Criado

en: Domain
pt: Domínio

en: Domain Configuration
pt: Configuração de Domínio

en: Route
pt: Rota
