Mandrill Inbound API (7.x-2.0-alpha1) - en to ru translation catalogue (9 entries)

en: Delete
ru: Удалить

en: Cancel
ru: Отмена

en: Disabled
ru: Отключено

en: Enabled
ru: Включено

en: This action cannot be undone.
ru: Это действие нельзя отменить.

en: Update
ru: Обновить

en: Created
ru: Создано

en: Domain
ru: Домен

en: Route
ru: Маршрут
