Mandrill Inbound API (7.x-2.0-alpha1) - en to se translation catalogue (5 entries)

en: Delete
se: Sihko

en: Cancel
se: Hilggo

en: This action cannot be undone.
se: Dán it sáhte gáhtat

en: Update
se: Ođasmahte

en: Created
se: Almmuhuvvon
