Mandrill Inbound API (7.x-2.0-alpha1) - en to sk translation catalogue (10 entries)

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Disabled
sk: Zakázané

en: Enabled
sk: Povolené

en: This action cannot be undone.
sk: Túto akciu nemožno vrátiť späť.

en: Update
sk: Aktualizovať

en: Email
sk: E-mail

en: Created
sk: Vytvorené

en: Domain
sk: Doména

en: Route
sk: Cesta
