Mandrill Inbound API (7.x-2.0-alpha1) - en to sl translation catalogue (8 entries)

en: Delete
sl: Izbriši

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Disabled
sl: Onemogočeno

en: Enabled
sl: Omogočeno

en: This action cannot be undone.
sl: Tega dejanja ni mogoče razveljaviti.

en: Update
sl: Posodobitev

en: Created
sl: Ustvarjeno

en: Domain
sl: Domena
