Mandrill Inbound API (7.x-2.0-alpha1) - en to tr translation catalogue (10 entries)

en: Delete
tr: Sil

en: Cancel
tr: İptal

en: Disabled
tr: Etkin değil

en: Enabled
tr: Etkin

en: This action cannot be undone.
tr: Bu işlem geri alınamaz.

en: Update
tr: Güncelle

en: Email
tr: E-posta

en: Created
tr: Oluşturulma

en: Domain
tr: Etki alanı

en: Route
tr: Yol
