Mandrill Inbound API (7.x-2.0-alpha1) - en to vi translation catalogue (10 entries)

en: Delete
vi: Xóa

en: Cancel
vi: Hủy bỏ

en: Disabled
vi: Tắt

en: Enabled
vi: Bật

en: This action cannot be undone.
vi: Thao tác này không thể hoàn hồi.

en: Update
vi: Cập nhật

en: ID
vi: Mã

en: Email
vi: Thư điện tử

en: Created
vi: Tạo bởi

en: Domain
vi: Miền
