Mandrill Inbound API (7.x-2.0-alpha2) - en to am translation catalogue (9 entries)

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Cancel
am: ሰርዝ

en: Disabled
am: ቦዘኔ

en: Enabled
am: ንቁ

en: Update
am: አዘምን

en: ID
am: አይዲ

en: Configure
am: ውቀር

en: Email
am: ኢሜይል

en: Route
am: ፈለግ
