Mandrill Inbound API (7.x-2.0-alpha2) - en to ar translation catalogue (12 entries)

en: Delete
ar: حذف

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Disabled
ar: معطل

en: Enabled
ar: مفعل

en: This action cannot be undone.
ar: لا يمكن التراجع عن هذة العملية.

en: Update
ar: تحديث

en: ID
ar: المعرف ID

en: Configure
ar: ضبط

en: Email
ar: البريد الإلكتروني

en: Created
ar: الإنشاء

en: Domain
ar: النطاق

en: Route
ar: الطريق
