Mandrill Inbound API (7.x-2.0-alpha2) - en to ast translation catalogue (9 entries)

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Cancel
ast: Encaboxar

en: Disabled
ast: Desactiváu

en: Enabled
ast: Activáu

en: Update
ast: Anovar

en: Configure
ast: Configurar

en: Email
ast: Corréu electrónicu

en: Created
ast: Fechu

en: Domain
ast: Dominiu
