Mandrill Inbound API (7.x-2.0-alpha2) - en to bs translation catalogue (8 entries)

en: Delete
bs: Briši

en: Cancel
bs: Otkaži

en: Disabled
bs: Onemogućen

en: Enabled
bs: Omogućeno

en: This action cannot be undone.
bs: Ova akcija je nepovratna.

en: Update
bs: Ažuriranje

en: Configure
bs: Podešavanje

en: Created
bs: Kreiran
